+48 12 252 49 49

Kontakt

KONTAKT

BSPL Sp. z o.o.

Sąd Rejonowy dla Krakowa–Śródmieścia w Krakowie,
XI Wydział Gospodarczy
KRS: 0000276172
NIP: 676-234-20-73,
Kapitał zakładowy 2.802.000 PLN

tel. +48 12 252 49 49
fax +48 12 252 49 59
ul. Skośna 20
30-383 Kraków
Polska


Artur-Kohlbrenner

Artur Kohlbrenner

Dyrektor Zarządzający

ikony_tel +48 12 252 49 49

Jarosław-Nowak

Jarosław Nowak

Dyrektor Operacyjny

ikony_kom +48 600 983 341
ikony_tel +48 12 252 49 21
ikony_mail j.nowak@bspl.pl


Robert-Felchner

Robert Felchner

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

ikony_kom +48 728 458 325
ikony_tel +48 12 252 49 26
ikony_mail r.felchner@bspl.pl

Arkadiusz-Jacak

Arkadiusz Jacak

Menadżer Produktów

ikony_kom +48 664 094 294
ikony_tel +48 12 252 49 43
ikony_mail a.jacak@bspl.pl


Tomasz-Nowak

Tomasz Turek

Kierownik Działu Badań i Rozwoju

ikony_kom +48 604 508 839
ikony_tel +48 12 252 49 31
ikony_mail t.turek@bspl.pl

Waldemar-Kaniuczak

Waldemar Kaniuczak

Kierownik Działu Konstrukcji

ikony_kom +48 606 419 645
ikony_tel +48 12 252 49 32
ikony_mail w.kaniuczak@bspl.pl


Barbara

Barbara Worsztynowicz

Główny Inżynier ds. Układów Chłodzenia

ikony_tel +48 12 252 49 33
ikony_mail b.worsztynowicz@bspl.pl